Székelyudvarhelyen működő építészirodába keresünk új munkatársat.
Tapasztalattal rendelkező vagy pályakezdő kollégák jelentkezését várjuk.
Projektjeinket jellemzően a koncepció tervezéstől a megvalósulásig kísérjük. Irodánkban a tervezési témák, viszonylag tág spektrumban szerepelnek, a kisebb magánházaktól a rendezési tervekig megtalálható köztük templomfelújítás, középület tervezés és még sok más izgalmas feladat.
Nálunk részt vehetsz a tervezési folyamat minden lépésében az első vonalaktól a kivitelezés követéséig.

Feladatok:
tervezés, tervfeldolgozás,

Elvárások:
magabiztos Archicad tudás, 3D modellezés

A pozíció elnyeréséhez előny:
látványtervező programok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Epitesz Arhitect 697 1 T

Egyetem

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Éves bónusz