Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

Folyamatosan fejlődő üzemünkbe, a henteskiadó részlegünkre munkatársakat alkalmazunk.

Feladatok:
Hentestermékeink előkészítése, mérése, címkézése

Szeretnél munkával szakmát tanulni?
Szorgalmas és kitartó személy vagy?
Pontosan, megbízhatóan dolgozol?
Ha igen, jelentkezz!

Tapasztalat nem szükséges, mi betanítunk!

Amit kínálunk:
Stabil, hosszútávú, biztos munkahely egy elismert cégnél
Betanítás és további előrelépési lehetőségek
Tisztességes munka megbízható, fix bérezéssel
Napi két étkezés, hetente húscsomagot vihetsz haza
Nálunk alap a kölcsönös bizalom és tisztelet

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Csomagolo 113 1 T

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot