Olyan lelkes embert keresünk, aki jó munkabérért szívesen dolgozik keményen. Kőműves tanulói munkakörről van szó. Tapasztalt kőműves fogja tanítani, aki mindent megtanít a kőműves” szakmáról.

Feladatok:
Eszközök mint pl. szerszámok és kövek adogatása;
Cementkészítés;
A szerszámokkal kapcsolatos tájékoztatás;
Eszközök rendbetétele.
Amikor már ezeket jól végzi, akkor a tapasztalt kőműves megtanítja Önt a kőművesmunkára:

Elvárások:
Elvárásunk
Építési stb. szakirányú befejezett képzés előnyt jelent;
Szorgalmas munkavégzés;
Saját szállítóeszköz előnyt jelent;
Jól beszéljen angolul.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Angol nyelvtudas

Amit kínálunk:
Ajánlatunk
Heti 438 euró nettó kezdő munkabér + szabadságpótlék
Évente 44 nap szabadság
A munkabér 8%-át kitevő szabadságpótlék-megtakarítás
Kilométerenként 0,19 euró útiköltség-térítés az építési területre utazáshoz (saját autó esetén)
Általános informá

Szükséges nyelvtudás:
Angol

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Sepsiszentgyörgy

Jelentkezek az állásra

Kőműves tanulói

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Szakiskola / szakmunkás képző

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Éves bónusz