Távközlési technikusnak telekommunikációs (mobiltelefon) átjátszó állomás bővítő és (át)építő munka Németországban, betanítással. Munkavégzés helye: projekttől, nyelvtudástól függően Bajorország és/vagy Baden-Württemberg tartomány.

Évtizedes múlttal rendelkező vállalatunk legfőbb tevékenysége Baden-Württemberg és Bajorország területén: modern, megbízható, interferencia mentes, mobil távközlési infrastruktúra kiépítése úgy beltérben, mint kültéren egyaránt. Legfontosabb megbízóink között tudhatjuk a Vodafone és Telekom vállalatokat.

Feladatok:
Mobiltelefon hálózat modernizálásához és bővítéséhez antennák, RRU-k, TMA-k, egyéb kiegészítők és mikrohullámú eszközök telepítése és karbantartása átjátszó tornyokra, tetőkre és más építményekre.
Antennák dőlésének, irányszögének műholdas beállítása.
Meglévő és újonnan telepített antennák, kábelek tesztelése.
Bázisállomások DC áramellátása, optikai vezetékek telepítése és karbantartása.
Beltéri mobilhálózat antennáinak telepítése és huzalozása.
Huzalozás, kül és beltéri kábelcsatornák, érintésvédelem, antenna rögzítők, állványok telepítése.
Megtanulni és betartani a munkavédelmi előírásokat.
További feladatok a projekt elvárásai szerint.

Elvárások:
- műszaki beállítottság, kézi és kézi gépi szerszámok használata
- távközlési technikus középfokú végzettség és/vagy szakterülethez kapcsolódó rokon szakmában, mint például mikrohullámú hálózat építő, villanyszerelő, elektronikai műszerész, informatikai és/vagy optikai hálózatépítő
- német és vagy angol nyelvismeret legalább alapfokon
- csapatmunkára (3-4 fő) való hajlandóság
- megbízható, pontos munkavégzés
- jó fizikai kondíció
- hajlandóság kültéren végzett munkára változó időjárási körülmény

A pozíció elnyeréséhez előny:
- német és vagy angol nyelvismeret közép és felsőfokon
- mobiltelefon átjátszó állomás építési tapasztalat, technikusi végzettség
- informatikai, optikai hálózatépítői tapasztalat és/vagy végzettség
- tapasztalat és képesítés magasban végzett munkálatokra (amennyiben nem rendelkezik vele, ehhez szükséges certifikát megszerzésében segít a munkaadó, Budapesten magyar, míg Brassóban román nyelven megszerezhető)
- B kategóriás jogosítvány, tapasztalat furgonok vezetésében

Amit kínálunk:
- bejelentett német munka, egészségügyi biztosítás, nyugdíj hozzájárulás, gyermeknevelési támogatás
- az állandó szállást a munkaadó biztosítja
- 100 km-nél távolabbi kiszállások alkalmával a szállást a munkaadó biztosítja a munkavégzés helyéhez közel panziókban vagy bérelt lakóházakban
- a munkaszüneti napok, szabadságnapok rugalmas kezelése
- 10 napos szabadságok 5 hetente VAGY folyamatos kinttartózkodás, a fizetett szabadnapok száma törvény által meghatározott
- munkaruha
- szakmai képzések

Szükséges nyelvtudás:
Angol
Német

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Jelentkezek az állásra

Tavkozlesi Technikus Nyelvtudassal 360 1 T

Szakiskola / szakmunkás képző

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Szakmai tréningek