A stuttgarti 'Straßenverkehr' vagyis közlekedési vállalatnál végzendő villanyszereléssel kapcsolatos karbantartási, felújítási, ellenőrzési munkálatokra keresünk egy szakmai végzettséggel és legalább középfokú német nyelvismerettel rendelkező személyt.

Feladatok:
Állandó (fix) állás, éjszakai munkavégzés, hetente 4 éjszaka, hétfőtől péntek hajnalig, naponta 22 / 24 órától hajnal 4 / 6 óráig, ezen kívül néha egy éjszaka vasárnap vagy pénteken.
A munkabéren kívül bérkiegészítést kap az éjszakai munkavégzés miatt illetve további kiegészítés jár a heti 5 nap helyett 4 napos munkavégzés okán.

Elvárások:
- villanyszerelői végzetség és tapasztalat
- középfokú német nyelvismeret
- csapatmunkára való hajlandóság
- megbízható, pontos munkavégzés
- hajlandóság kültéren végzett munkára változó időjárási körülmények között
- hajlandóság éjszaka végzett munkára
- korhatár: nagyjából 50 éves életkor

A pozíció elnyeréséhez előny:
- felsőfokú német nyelvismeret
- hasonló beosztásban szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- bejelentett német munka, egészségügyi biztosítás, nyugdíj hozzájárulás, gyermeknevelési támogatás
- a szállást a munkaadó biztosítja
- munkaruha
- szakmai képzések

Szükséges nyelvtudás:
Német

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Külföld

Jelentkezek az állásra

Villanyszerelo Nemet Nyelvtudassal 418 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Szakiskola / szakmunkás képző