Sofőr / áruszállító munka C, C+E kategóriás jogosítvánnyal Németországban! Bónuszok, túlóra lehetőség!
‼️‼️Szállás biztosított! Azonnali kezdés! ‼️‼️
Jelentkezni: 0752 826526 (RO)
vagy 0049 172 7519453 (DE)

Feladatok:
Sofőr / áruszállító munka C, C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek.
Munkaadó: DPD - FAP Transport. Hivatalos, bejelentett munka!
Nyelvtudás nem feltétel, pár alap szót vagy mondatot ami a munkához kell, hamar el lehet sajátítani.
Magyar nyelvű közvetlen felettes segít!
C, C+E kategóriás jogosítvány, atestat
Tahográfkártya szükséges!
Fizetés nettó 1600 Eurótól fölfele + bónuszok / hónap.
Szállás biztosított (200 Euró / hónap)
Jelentkezni, bővebb információ HÉTKÖZNAPOKON: 0752 826526 (RO) vagy 0049 172 7519453 (DE) számokon.
A németországi telefont magyar kolléga veszi fel

Elvárások:

Amit kínálunk:
Bónuszok, túlóra lehetőség!
Bővebb információ a 0049 172 7519453 (DE) telefonszámon

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Sofor Munka C C E Jogositvannyal Nemetorszagban 506 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot