A Coats Romania SRL munkatársat keres Csoportvezető (Team Leader) pozícióba, a raktári részlegre.

Feladatok:
Különböző feladatok elvégzése, a raktári csapat koordinálása.

Elvárások:
Legalább 12 osztályos végzettség, jó kommunikációs készség, vezetői hajlam, számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent az angol és román nyelv ismerete és a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Betanítás, vonzó, fix bérezés, ingázási költségek megtérítése, 20 lej értékű ételjegy minden ledolgozott munkanapra a próbaidő alatt is, etikus munkakörnyezet, jó és biztonságos munkakörülmények, 24 órás balesetbiztosítás, periodikus orvosi vizsgálatok és heti rendszerességgel üzemi orvos rendelés.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Csoportvezeto Team Leader Raktar 552 1 T

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Étkezési jegy