Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

Nemetorszagi vendeglobe keresek lanyt-holgyet pultos munkara,akar betanitassal,esetleg pici olasz vagy nemet,angol nyelvtudas elonyt jelent.Nemet bejelentessel,szallas-etkezes ingyenes,szabadnap,etelszunetek,kezdoknek a fizetes 1200€ netto.A szallason 2 lany egy szobaban,kozos konyha es furdo mas szobaval ahol lanyok laknak.Esetleg segithetek kiutazasban,de levonodik a fizetesbol,folyamatos kapcsolattartas velem,segitek barmiben tudok,a ceggel is kapcsolatba lephet!Jelentkezeseket varok bizalommal, rovid bemutatkozo sorokkal uzenetben WhatsApp-on:+39.3420547665 Eva
Van csoportom is Facebook-on ahol olvashatoak a kommentek azoktol akik mar dolgoznak altalam!

Feladatok:
Betanulni a pultos munkat,poharmoso gepet kezelni,kavegepet megtanulni hasznalni,pultom belul takaritas,italok,coctail-ok recept szerint megtanulasa.

Elvárások:
Pontossag,rendszeretes,kedvesseg a kollegakkal,akarat a betanulashoz es a nemet vagy olasz nyelv elsajatitasa,oszinteseg es csapatmunka!

A pozíció elnyeréséhez előny:
Elony a kedvesseg es akarat a betanulashoz!

Amit kínálunk:
Ingyen szallas-etkezes,etelszunetek es piheno delutani szunet,teljes bejelentes,heti 1 szabadnap,kezdofizetes 1200€ netto

Szükséges nyelvtudás:
Olasz

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Jelentkezek az állásra

Keresek Pultos Munkara Lanyt Nemetorszag 553 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Szakmai tréningek