- Tapasztalat vagy végzetség nem szükséges. Lehetsz pályakezdő, jöhetsz egyedül vagy barátokkal, pároddal;
- Magyar ügyintézést biztosítunk az első naptól fogva;
- Németországi bejelentés, teljeskörü ügyintézéssel, szállással;

Feladatok:
Napi feladataid között lesznek:
- Szalagra került csomagok kézi szkenerrel való különválogatása városok alapján;
- Komissiózás;
- Áru összekészítése, címkézés;
- Sérült áruk kezelése;

Elvárások:
- Rendelkezel középfokú (B1) német vagy angol nyelvtudással;
- Az elmúlt 5 év dokumentálható jogviszonyod van anélkül, hogy 2 foglalkoztatás között lenne hoszabb kihagyásod;
- Ha most jelentkezel Január-Februárban lesz aktuális a kezdésed. Van még felmondási időd vagy egy kis elintézni valód? Semmi baj mi flexibilisek vagyunk a kezdésedet illetően;

Amit kínálunk:
- Belépési bónuszban részesülsz 2500€/nettó;
- Átlagon felüli alapbér havi 1600-2000€/nettó (müszakpótlék függően) mellett cafetériában és bejárási támogatásban is részesülsz majd;
- Szállást biztosít a cég felár ellenében;
- Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk;
- Világhírű munkáltatónál, modern raktári környezetben végezheted a napi munkád;
- Barátok ismerősök is jönnének? Ajánld be őket mi adunk cserébe 1000€-ot bónuszként;

Szükséges nyelvtudás:
Angol
Német

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Külföld

Jelentkezek az állásra

Betanitott Csomagszortirozoi Munka 555 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Étkezési jegy