A Mora megbízásából termelői dolgozókat keresünk Maastrichtba!

A Mora egy családi vállalkozás, amely hentesboltként indult, és az egyik legnagyobb snack-gyártóvá nőtte ki magát! A Mora kiváló minőségű és ízletes csemegéket gyárt, mint például a híres Mmm-Mora csirke termékeket, tavaszi tekercseket, krokettet és húsgombócokat.

Bér:

- alap órabér 13,54€ bruttó/óra + pótlékok 200%-ig
- heti fizetés

Feladatok:
- a termékek minőségének biztosítása
- az áru kicsomagolása és a harapnivalók elkészítése
- a gyártósor beállítása, üzemeltetése
- annak biztosítása, hogy a gépek és a
- munkakörnyezet tiszták legyenek és megfelelően működjenek
- a gyártási adatok és az esetleges eltérések jelentése
- hibaelhárítás és kisebb karbantartás

Elvárások:
- angol nyelvtudás – A2/B1
- felelősség, rugalmasság
- tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
- stabil, hosszú távú munka
- munkábajárás INGYENESEN
- sofőrök napi bónusz 3€
- munka nőknek, férfiaknak, pároknak
- holland munkaszerződés
- szállás a munkaadó által biztosítva
- a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Szükséges nyelvtudás:
Angol

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Külföld

Jelentkezek az állásra

Termeloi Dolgozo Maastricht Hollandia Munkabajaras Ingyen 702 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot