Az Infopress Group Rt. termelési részlegére munkatársakat alkalmaz nyomdai és kötészeti dolgozó munkakörökbe.

Feladatok:
A kötészeti gépek megfelelő kiszolgálása
A kész termékek / kész nyomatok elszedése a kötészeti / nyomda gépektől, csomagolása, valamint azok megfelelő elhelyezése a raklapokon
A hatékony munkavégzési folyamatban való aktív részvétel

Elvárások:
Pontosság, figyelmesség, alapos munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:
Nyomdaiparban vagy termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Ételjegyek
Szállítás a város területén, ingázóknak ingázási költségek megtérítése vagy szállítás biztosítása
Balesetbiztosítás
Kultúrált munkakörülmények
Cégen belüli fejlődési lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség
A betanítást a cég székhelyén biztosítjuk

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Nyomdai és kötészeti dolgozó

Szakiskola / szakmunkás képző

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot