Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

HIRDETÉS SZÖVEGE

RAKTÁROSOKAT alkalmazunk

Feladatok:
Késztermékek bevételezése a termelésből, illetve összekészítése kiszállításra

Elvárások:
Legalább 8 osztályos végzettség, pontosság, dinamizmus

A pozíció elnyeréséhez előny:
a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Fix bérezés, autóbuszos ingázási költségek megtérítése, 15 lej értékű ételjegy minden ledolgozott munkanapra a próbaidő alatt is, jó és biztonságos munkakörülmények, 24 órás balesetbiztosítás, periódikus orvosi vizsgálatok és heti két alkalommal üzemi orvos rendelés.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Raktaros 163 1 T

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Éves bónusz
Étkezési jegy
Szakmai tréningek