A Petry cég marosvásárhelyi üzemébe rendszergazda munkatársat keres

Feladatok:
• Windows telepítése
• Hardware problémák felderítése és alkatrészcsere megoldása
• Felhasználói programok telepítése
• Alap rendszergazdai feladatok ellátása (Windows munkaállomások- hálózat karbantartása, ezek létesítése / beállítása / bővítése, jogosultságok kezelése)
• Ügyviteli - és ügyfélszoftverek támogatása
• Informatikai eszközök nyilvántartása (hardware / software leltár, hálózattérkép, hibanapló)
• Munkatársak munkájának napi szintű, informatikai támogatása;
• A társaságnál használt irodai rendszerek folyamatos oktatása;
• Új informatikai technológiák megjelenésének figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel azok alkalmazására;
• Szakmai tudásbázis fejlesztése és karbantartása.

Elvárások:
Nem okoz gondot szakmai anyagok, információk feldolgozása, megértése és ezek alkalmazása;
Jó problémamegoldó vagy és tudsz rendszerben gondolkozni;
Képes vagy az önálló és csapatban történő munkavégzésre;
Precízen végzed a munkád
Alapfokú programozói ismeretekkel rendelkezel
Excel ismeretekkel rendelkezel

A pozíció elnyeréséhez előny:
• 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- egy folyamatos fejlődésben levő cég munkatársa leszel
- stabil, biztos munkahely
- kiváló csapat tagja leszel
- fejlődésedet támogatjuk

Szükséges nyelvtudás:
Angol
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Rendszergazda 189 1 T

Helyhez kötött

Minimálisan elvárt tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
Éves bónusz
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép