HIRDETÉS SZÖVEGE

Marketing tevékenység és piackutatás

Feladatok:
Business stratégia, kereskedelmi kanálisok, ügyfelek, eladási stratégiájának kidolgozása és implementálása
Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése, kivitelezése és ügynökök oktatása
Reklámkampányok tervezése és lebonyolítása
Kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
Konkurencia- és médiafigyelés, piackutatás
Marketing eszközök hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése
Termékek polcon való megjelenítésének tervezése és irányítása
Termék portfolió fejlesztése és irányítása

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
MS Office szoftverek magas szintű ismerete
Román nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:
Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyszentlélek

Jelentkezek az állásra

Marketing Felel S 442 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Rugalmas munkavégzési hely

Főiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
3-5 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
Éves bónusz
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép