Keresünk egy gazdasági végzettséggel rendelkező személyt, aki jártas a projektek világában, akinek strukturált és logikus a gondolkodása, aki civil szféránál szeretne dolgozni, és akiben van empátia és szociális érzékenység is.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás.
Munkaszerződés formája: meghatározott, 26 hónap.

Feladatok:
A projekthez kapcsolódó pénzügyi, számviteli műveletek elvégzése a hatályos jogszabályoknak megfelelően, a pénzügyi beszámolók elkészítése,
A költségvetés tervezése és követése tevékenységenként,
Előkönyvelés,
A projekt pénzügyi beszámolójának megszervezése és koordinálása,
Az összes pénzügyi műveletnek a monitorizálása,
Számlázással, elszámolással, jelentések készítésével kapcsolatos pénzügyi tevékenységek,
Bérszámfejtés,
A személyzeti menedzsmenttel kapcsolatos könyvviteli műveletek.

Elvárások:
Gazdasági felsőfokú végzettség,
Projektek pénzügyi menedzsmentjében szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
Román nyelv kiváló ismerete (gyakorlati megmérettetés),
Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll,
Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség,
Keresztény értékrend,
Logikus gondolkodás,
Számítógépes ismeretek (office csomag, internet),
Jó kommunikációs- és szervezői készség.

Civil szervezetnél szerzett tapasztalat könyvviteli munkakörben.

Amit kínálunk:
Stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél munkalehetőség;
Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)
Motivációs levél

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Konyvviteli Es Penzugyi Felelos 370 1 T

Egyetem

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Étkezési jegy
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek