Amennyiben otthon érzed magad a számok világában, és munkádat egy civil szervezetnél szeretnél végezni, Marosvásárhelyen, akkor jelentkezz hozzánk KÖNYVELŐNEK és bővítsd a könyvviteli csapatunkat. A hangulat családias, a csapat befogadó és támogató.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas Szociális Gondozás.
Munkaviszony típusa: részmunkaidő vagy teljes munkaidő.
Munkaszerződés formája: meghatározott 24 hónap.

Feladatok:
-Pénzügyi és számviteli tevékenység;
-Számlázással, elszámolással, jelentések készítésével kapcsolatos pénzügyi tevékenységek;
-Bérszámfejtés;
-A személyi menedzsmenttel kapcsolatos könyvviteli műveletek.

Elvárások:
-Gazdasági felsőfokú végzettség;
-Precíz, önálló és megbízható munkavégzés;
-Számítógép kezelői ismeretek (office csomag, internet);
-Román és magyar nyelv kiváló ismerete (gyakorlati megmérettetés);
-Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll;
-Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség;
-Keresztény értékrend;
-Logikus gondolkodás;
-Jó kommunikációs- és szervezői készség.

-Civil szervezetnél szerzett tapasztalat könyvviteli munkakörben.

Amit kínálunk:
-Munkatársi viszony egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél;
-Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
-Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)
Motivációs levél

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Konyvelo 379 1 T

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Teljes munkaidő
Részmunkaidő 4 óra

Juttatások:
Étkezési jegy
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek