Raktári tevékenységek (hűtött élelmiszer raktár) hatékony működtetése.

Feladatok:
Munkájával támogatja a raktári folyamatok hatékony műkődését, ellátja a raktári nyilvántartás adminisztratív feladatait. Figyelemmel kíséri és nyilvántartja az áruátvételt és árukiadást, koordinálja az anyagmozgatást, illetve az anyagkiadást.
Részt vesz a leltározásokban, számítógépes készletellenőrző szoftvereket használ a kimenő és bejövő készletek ellenőrzésére, adminisztrálására.

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség, számítógépes ismeretek (leginkább adatbázis-kezelő rendszerek, nyilvántartó programok készségszintű ismerete), raktári munkában szerzett tapasztalat.

Onálló- és csapatmunkára való alkalmasság, a rendszerben való gondolkodás, a gyors tanulásra való hajlam, illetve a problémamegoldó gondolkodás.

Amit kínálunk:
• Stabil hátterű cég, versenyképes fizetés
• Hosszú távú foglalkoztatottság

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyszentlélek

Jelentkezek az állásra

Raktaros 51 1 T

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Étkezési jegy