Kedves jelentkező! Ez a vezetői asszisztens pozíció korántsem a szürke telefonemelgetésről szól csak. … Helyette ügyvezetőnk számára nyújthatsz minőségi segítséget egy elismert termelő vállalatnál Marosvásárhelyen.

Feladatok:
• Vezető napi munkájának támogatása
• Kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon és e-mailen
• Precíz adminisztráció és a munkafolyamatok pontos dokumentálása
• Jelentések, kimutatások készítése, adatbázis gondozása
• Értekezletek és tárgyalások szervezése

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs készség,
• Magyar, román, angol nyelv ismerete
• MS Office programok professzionális használata (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Felsőfokú végzettség

• Felelősségteljes hozzáállás, gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás
• Határozott fellépés, rugalmasság, együttműködő készség
• Megbízhatóság, precizitás, igényes munkavégzés
• Reprezentatív megjelenés

Amit kínálunk:
• Stabil vállalati háttér
• Támogató munkahelyi légkör
• Versenyképes fizetés és juttatások

Szükséges nyelvtudás:
Angol
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Vezetői asszisztens

Főiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás