HIRDETÉS SZÖVEGE

Logisztikai tervező munkatársakat keresünk

Feladatok:
Ellátólánc lekövetése, termelési terv kidolgozása; gyártás előkészítése; kiszolgálási mutatók szinten tartása illetve javítása, kapcsolattartás (többnyire angol nyelven), összetett folyamatok elsajátítása és lekövetése.

Elvárások:
min. középfokú végzettség, jó angol nyelvtudás, alapos számítástechnikai ismeretek, diplomatikus kommunikációs készség, kiemelkedően logikus gondolkodás, jó koordinációs készség;

SAP ismeret, logisztikai illetve közgazdasági képzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Angol

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Logisztikai tervező

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Éves bónusz
Étkezési jegy
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek