Ügyfélszolgálati munkatársat keres a Klass Wagen autókölcsönző, a Liszt Ferenc Repülőtér - Budapest melletti irodájába!
Szállás biztosított! Fiatalos csapatunkat bővítjük - várunk téged!
Szükséges az angol nylevtudás és a B kategóriás jogosítvány!
Fizetés: nettó 900 - 1300 Euró
Jelentkezz a 0752 826 526-s vagy +40746 105 790 (román és angol nyelven) telefonszámon vagy e-mailben az klasswagen. budapest@agrigarant.com

Az ügyfélszolgálati, autókölcsönző ügynök munka felelősségteljes.
Szükséges:
- Angol nyelvtudás (nem várunk el bizonyítványt, viszont fontos hogy tudj beszélni)
- Egyéb nyelvtudás előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvány
- Középfokú végzettség
- Hajlandóság az éjszakai munkavégzésre
- Szeress vezetni

Amit kínálunk:
- Nettó 900 -1300 Euró havi fizetés
- Szállást a Klass Wagen biztosítja
- Előrelépési lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú csapatunkat
- Barátságos munkahely, kevés bürokrácia
- A jól végzett munka elismerése és megfelelő anyagi jutalmazás; ELKÖTELEZŐDÉSEDET HONORÁLJUK!

Legfőbb feladatok:
Kiadd, és visszavedd a bérautókat az ügyfeleknek.
Továbbá ügyfeleink fogadása, sz

Feladatok:
gépkocsik átadását és átvételét intézi, karban tartja az autókat
ügyfeleket szállít a reptér és a cég irodája között
az ehhez kapcsolódó irodai munkákat elvégzi
szívesen beszélget az ügyfelekkel angol vagy magyar nyelven

Elvárások:
Angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvtudás:
Angol

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Csíkszereda

Jelentkezek az állásra

Autokolcsonzo Ugynok Klass Wagen Budapest 231 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Külföldi munkavégzés

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Éves bónusz
Szakmai tréningek