Régiós képviselet, kapcsolattartás, menedzselés, fejlesztési folyamatok kigondolása, forrásteremtés koordinációja lenne többek között a feladatot régiós képviselőként, Székelyudvarhelyen. Amennyiben úgy érzed, hogy neked való munka, lenne kedved hozzá, és érzed magadban a potenciált is, akkor jelentkezz, és képviselj te minket a régióban.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás

Feladatok:
Közvetlen kapcsolattartás a Caritas székelyudvarhelyi régiója és adminisztratív központja között,
Régiós szakmai programok összehangolása, koordinációja – együttműködve a szakmai programvezetőkkel,
Régiós forrásteremtés összehangolása és koordinációja,
Régiós fejlesztési folyamatok generálása, ötletek koordinálása, összehangolása,
Részvétel a pályázati (szakmai) koncepciók előkészítésében,
Belső kommunikáció biztosítása régiós egységek között,
A Gyulafehérvári Caritas Szociális ágazatának regionális szintű egységes arculatának, jó hírnevének a kialakítása,
Régiós központok (infrastruktúra) menedzselése, működtetése,
Közös régiós programok, események koordinációja, vezetése,
Kapcsolattartás a megyei önkormányzattal, a régióhoz tartozó települések önkormányzataival,
A Gyulafehérvári Caritas

Elvárások:
Felsőfokú végzettség;
Minimum 1 év vezetői vagy koordinálási tapasztalat, ez lehet formális vagy informális formában;
Román nyelv kiváló ismerete;
B kategóriás jogosítvány;
Jó kommunikációs- és szervezői készség;
Keresztény értékrend;
Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll;
Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség
Számítógépes ismeretek (office csomag, internet).

A pozíció elnyeréséhez előny:
Civil szervezetnél tapasztalat/munkavégzés;
Szociális téren való tapasztalat.

Amit kínálunk:
Munkatársi viszony egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél;
Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
Fejlődési lehetőség (képzések, konferenciák stb.);
Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)
Motivációs levél

Székelyudvarhely

Jelentkezek az állásra

Regios Kepviselo 378 1 T

Egyetem

Minimálisan elvárt tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
Céges autó
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek