A helyi közösség erőforrásainak és szükségleteinek minőségi felmérése, a közösség támogatása, segítése – többek között ilyen és ehhez hasonló feladataid lesznek, amennyiben jelentkezel közösségfejlesztőnek Zetelakára.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás.

Feladatok:
-A helyi közösség erőforrásainak és szükségleteinek minőségi felmérése;
-A közösség támogatása, segítése a létező erőforrások mozgósításának és a közösségi összetartás megerősítésének érdekében;
-A marginalizált közösségek tagjainak tervezési folyamatba való bekapcsolódásának és demokratikus képviseletének támogatása, segítése;
-Közösségfejlesztő rendezvények, események szervezése;
-Helyi intézményekkel való együttműködés.

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség;
-Legalább 2 év szakmai tapasztalat közösségekkel való munkában;
-Jó kommunikációs- és szervezői készség;
-Keresztény értékrend;
-Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll;
-Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség;
-Számítógépes ismeretek (office csomag, internet).

A pozíció elnyeréséhez előny:
-Tapasztalat hátrányos helyzetű közöségekkel.

Amit kínálunk:
-Munkatársi viszony egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél;
-Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
-Fejlődési lehetőség (képzések, konferenciák stb.);
-Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)
Motivációs levél

Zetelaka

Jelentkezek az állásra

Kozossegfejleszto 380 1 T

Egyetem

Minimálisan elvárt tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek