Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

HIRDETÉS SZÖVEGE

Szociális munkásként sokat tehetsz a csíksomlyói hátrányos helyzetű roma családok és egyének szociális helyzetének a jobbításáért. Amennyiben érzel magadban késztetést, hogy megpróbáld, és szociális munkás felsőfokú végzettséggel is rendelkezel, és talán még tapasztalatod is van ezen a területen, akkor örülnénk, ha te lennél a munkatársunk.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Ágazat.
Jelentkezési határidő: május 18.

Feladatok:
Hátrányos helyzetű roma családok és egyének szociális helyzetének a felmérése, felhasználva a szakma munkaeszközeit;
Más szakmai területekkel is összehangolt szociális beavatkozás a kezdeti helyzetfelmérés, a szükségleteken és erőforrásokon alapuló beavatkozási terv mentén;
Kapcsolattartás más intézményekkel, szervezetekkel;
Szociális esetnyilvántartás, dokumentálás és beavatkozás a minőségi standardok mentén;
A szolgáltatásra vonatkozó minőségi standardok betartásának a monitorizálása;
Esetenként non-formális oktatási szolgáltatásnyújtás;
Egészségnevelő tevékenységekbe való aktív bekapcsolódás;
Hátrányos helyzetű roma felnőttek/fiatalok toborzásában való aktív részvétel, informálás, felmérés, tanácsadás.

Elvárások:
Szociális munkás felsőfokú végzettség;
Jó kommunikációs- és szervezői készség;
Keresztény értékrend;
Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll;
Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség;
Számítógépes ismeretek (office csomag, internet).

A pozíció elnyeréséhez előny:
Hátrányos helyzetű roma közösségekkel való munka, tapasztalat.

Amit kínálunk:
Munkatársi viszony egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél;
Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)
Motivációs levél

Csíkszereda

Jelentkezek az állásra

Szocialis Munkas 436 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Helyhez kötött

Minimálisan elvárt végzettség:
Egyetem

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Juttatások:
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép
Szakmai tréningek