HIRDETÉS SZÖVEGE

Legyél a projektmenedzserünk!

Biztos munkahelyet keresel? Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Szeretsz utazni, a változatos munkát, a kihívásokat? Ha olyan munkát keresel, ahol fejlődésre és előléptetésre van lehetőséged, akkor köztünk a helyed!
Pontos, becsületes és precìz munkatársakat keres vízszigetelési munkálatok kivitelezésére Magyarország és Románia területén.

Feladatok:
Vízszigetelési projektjeink és csapatunk felügyelete, kivitelezése.

Elvárások:
Amit elvárunk:
- légy motivált a munka elvégzésére,
- dolgozz alaposan, hatékonyan és önállóan,
- tartsd szem előtt szervezeti céljainkat, elsősorban megrendelőink életre szóló biztonságát.

A pozíció elnyeréséhez előny:
- precíz és alapos munkavégzés
- rugalmasság
- talpraesettség
- tapasztalat nem szükséges de fontos a megfelelő hozzáállás, hogy minél előbb elsajátítsd mindazt amihez szükséged lesz ebben a szerepkörben
- megbízhatóság

Amit kínálunk:
Cégünk biztosìt:
- anyagi elismerést és béren kìvüli juttatásokat ( céges telefon, szolgálati autó, két napos üdülési csekk )
- előreléptetés lehetőségét ( akár pár hónapon belül )
- családbarát munkakörnyezetet és kellemes munkahelyi légkört.
- ingyenes szállást utazáskor

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Kolozsvár

Jelentkezek az állásra

Projektmenedzser 554 1 T

Munkavégzés helyének típusa:
Rugalmas munkavégzési hely

Általános iskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Teljes munkaidő
Vállalkozói, szerződéses

Juttatások:
Éves bónusz
Étkezési jegy
Céges autó
Mobiltelefon
Laptop/Számítógép