Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

⯑️Épületgépész SZERELÉSI CSOPORTVEZETŐ kollégát keresünk pár évtizedes piaci múlttal rendelkező fűtés, szellőzés és légkondicionálás és vízszerelési szolgáltatásokat nyújtó sepsiszentgyörgyi partnerünk részére.⯑️

Feladatok:
⯑‍♂️Egyéni (al)vállalkozók jelentkezését is várjuk!
⯑A csoportvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős
- anyaglisták összeállítása a munkálatokhoz
-beszerzőkkel történő egyeztetés
- kommunikáció a munkásokkal/csapattal, vezetőkkel és beszerzőkkel
- a 2-3 fős munkacsapat tevékenységének felügyelete és irányítása
- szerelési anyagok ellenőrzése, nyilvántartása
- határidők követése és betartatása
- kapcsolattartás a megrendelőkkel és más érintettekkel

Elvárások:
- román és magyar nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány.
- szakmai jártasság - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- jó szervezőkészség, részletekre való odafigyelés
- vezetői készségek

Amit kínálunk:
⯑Versenyképes juttatási csomag: kezdő nettó fizetés 4000 lej – teljesítményarányos bérezés! Hosszútávú munkalehetőség!

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Sepsiszentgyörgy

Jelentkezek az állásra

Szerelesi Csoportvezeto 1135 1 T

Főiskola