Mosolygós női és férfi eladókat keresünk marosvásárhelyi hentesboltjainkba.
Ha stabil munkahelyen szeretne dolgozni, esetleg karriert építene, akkor válassza a Petry csapatot!

Feladatok:
Miből állna a munkád?
- kiszolgálnád a vevőinket
- informálnád a termékeinkről
- segítenél a csapatnak az áru rendezésében

Elvárások:
Szakmai tapasztalat nem szükséges, mindenki betanításban részesül.

Amit kínálunk:
Miért szeretnek a kollégáink nálunk dolgozni? Mert:
• Fantasztikus, igazi húsból készült termékeket kínálhatnak a vásárlóknak
• Mi megbecsüljük kollégáinkat
• Folyamatosan képezzük őket, és igazi kereskedőket faragunk belőlük

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
(Nincs szükség) Kattintson a Jelentkezésre és küldjön üzenetet!

Marosvásárhely

Jelentkezek az állásra

Kereskedelmi Elado 90 1 T

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Juttatások:
Éves bónusz
Étkezési jegy
Szakmai tréningek