Ez a hirdetés már nem aktuális, kérjük tekintse meg az aktuális hirdetéseinket!

Gyergyószentmiklósi partnercégünk számára keresünk konyhafőnök - szakács(segéd) kollégákat!
Párok is jelentkezhetnek, lakhatást biztosítanak!

Feladatok:
- konyhai feladatok: alapanyagok előkészítése, menüsor átbeszélése, főzés, ételek mennyiségének, minőségének ellenőrzése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, kollégákkal
- rendezvények lebonyolítása

Elvárások:
- szakács/konyhai tapasztalat
- jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
- kezdő fizetés 5000-6000 lej bruttó + különböző juttatások
- cafeteria
- napi menü biztosított elvitelre a nap végén

Szükséges nyelvtudás:
Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV)

Gyergyószentmiklós

Jelentkezek az állásra

Konyhafonok Szakacs Seged 1129 1 T

Középiskola

Minimálisan elvárt tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Juttatások:
Éves bónusz